» O firmie

Firma NADKOM to dystrybutor włoskiej firmy ELVOX - producenta wysokiej klasy urządzeń wideofonowych i domofonowych. NADKOM aktywnie działa na rynku polskim od 2000 roku wykorzystując ponad dwudziestoletnie doświadczenie swoich założycieli. Podczas wieloletniej działalności zrealizowanych zostało kilkadziesiąt projektów kompleksów mieszkaniowych, domów jednorodzinnych, budynków biurowych oraz obiektów przemysłowych w Polsce.

Sprzęt firmy 
ELVOX , będącej liderem na rynku, charakteryzuje się bardzo zaawansowaną technologią oraz nowoczesnym designem. Zarówno systemy cyfrowe jak i analogowe obecne w ofercie to systemy niezawodne zapewniające wysoki komfort obsługi podczas wieloletniego użytkowania.

Oferowane produkty posiadają rozwiązania techniczne umożliwiające zastosowanie we wszystkich rodzajach obiektów mieszkalnych (wieloklatkowe budynki apartamentowe, kamienice, osiedla domów jednorodzinnych, budynki wolnostojące, pojedyncze mieszkania, etc.).

Nasze systemy charakteryzuje szeroka gama wzornictwa począwszy od kształtów, poprzez zastosowane materiały i kolorystykę. Ta różnorodność pozwala na swobodne dokonanie wyboru dostosowując stylistykę sprzętu do architektury wnętrza czy też wyglądu zewnętrznego budynku.

Ponad to cechuje je duża elastyczność w doborze sposobu instalacji. W ofercie dostępne są panele natynkowe, podtynkowe z możliwością zainstalowania pionowo na ścianie, poziomo na kolumnie/podeście lub też wolnostojące słupki.

Aby zapoznać się z pełną gamą produktów kliknij zakładkę domofony i videodomofony

W zakres naszych usług wchodzi również projektowanie instalacji, doradztwo w celu zastosowania najlepszych możliwych rozwiązań technicznych, integracja, montaż, serwis i konserwacja systemów w czasie obowiązującej gwarancji jak i wszelkiego rodzaju serwis pogwarancyjny. Zapewniamy również szkolenia z obsługi sprzętu zarówno dla pracowników firm instalatorskich.. Usługi te świadczone są przez zespół wykwalifikowanych pracowników firmy i specjalistów z branży teletechnicznej.

Dzięki dużemu zapleczu i magazynowi części zamiennych jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować w każdej sytuacji.

Starając się kompleksowo zaspokoić potrzeby związane z bezpieczeństwem naszych klientów oferujemy również usługi związane z systemami kontroli dostępu i monitoringiem, łącznie z wykonywaniem nadruków, zdjęć i sprzedażą wszelkich akcesoriów do kart kontroli dostępu.

Aby szczegółowo zapoznać się z naszymi pozostałymi usługami kliknij zakładkę inne usługi

Z sukcesem współpracujemy z inwestorami, generalnymi wykonawcami, pracowniami architektonicznymi, projektantami instalacji teletechnicznych, firmami instalatorskimi jak również z klientem indywidualnym.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych poznaniem oferty firmy NADKOM.